Центр «АНІМА» пропонує унікальну програму музичного і творчого розвитку дитини – Театр-студія раннього музичного розвитку «Діти сонця».

Наші заняття покликані розкрити і примножити творчий потенціал дитини, подарувати впевненість у собі і радість від співтворчості.

Веде заняття звукотерапевт, фахівець з раннього музичного розвитку, ведуча семінарів з розкриття природнього голосу Олена Лісова.

Вік дитини: 1,5-7 років.
Тривалість заняття: 30-60 хв.
Періодичність: 8 р/міс.

Записатися

Заняття проходять у трьох вікових групах:

  • 1,5-3 роки – програма «Мамина радість», базовий курс;
  • 3-4 роки – програма «Веселкова музикотворчість», поглиблений курс;
  • 5-7 років – програма «Сонячні музики», поглиблений курс.

Навчання Музиці (і всьому прихованому в ній) проводяться в ігровій, театралізованій формі з використанням кращих надбань народної слов’янської культури, методик раннього розвитку Ш. Сузукі, Далькрозо, К. Орфа, Т. Тютюннікової, Т.Рокитянської, Є. Белозерова, М. Лазарева, Вальдорфської школи та авторських розробок.

Заняття включають різноманітні форми музикування: спів, ритміку, логоритміку, гру оркестрів на музичних інструментах, рухливі народні музичні ігри, танці. Діти навчаються «бачити музику і танцювати вірші» (Т. Тютюннікова) Базою музичного матеріалу є шедеври класики та перевіреної часом народної музики.