org-svyat_luf_4368
Приємні моменти життя лишаються з нами на завжди, тому ми з радістю допоможемо організувати і весело провести День Народження Вашої дитини у святково прикрашеній залі. Професійний педагог-аніматор організує веселі ігри, конкурси та поздоровлення. Є можливість обрати тематику свята згідно із вподобаннями дитини (наприклад улюблений герой).

Умови проведення свята Дня Народження в Центрі АНІМА:

  1. День Народження проводиться для дітей від 3-х років згідно з особистими побажаннями дитини чи її батьків. Тема Свята, а також особливості проведення оговорюються при замовленні заздалегідь.
  2. Оскільки День Народження проводиться тільки для дітей, у святі мають право брати участь тільки діти і батьки іменинника. Батьки запрошених дітей не заходять до зали проведення свята. Також для них не організовується окреме приміщення, фуршет тощо.
  3. Проведення свята «День Народження» передбачає організацію конкурсів, ігор, усних поздоровлень, елементів вистави. Допускається також пригощання святковим тортом і соком дітей. Іншу їжу та напої приносити у Центр заборонено.
  4. Прикрашання зали для проведення свята організовується Центром. При бажанні батьки додатково можуть закупити необхідні матеріали і прикрасити залу разом з організатором безпосередньо перед святом. Прикраси повинні бути безпечними для дітей і не псувати облаштування зали. За будь-які пошкодження обладнання чи облаштування зали, здійснені під час проведення свята дітьми чи батьками, несуть відповідальність замовники свята – батьки іменинника.
  5. Вартість проведення Свято «День Народження Стандарт»:
  • тривалість 1 год, 1 аніматор, максимум 10 дітей: 800 грн.
  • тривалість 2 год, 1 аніматор, максимум 10 дітей: 1500 грн.

У випадку, коли кількість дітей на святі перевищує 10 чоловік, аніматору допомагає асистент.

При цьому, вартість проведення Свята «День Народження Плюс»:

  • тривалість 1 год, 1 аніматор і 1 асистент, максимум 20 дітей: 1000 грн.
  • тривалість 2 год, 1 аніматор і 1 асистент, максимум 20 дітей: 1800 грн.

Батьки, іменинник та гості повинні прийти за 15 хв до початку свята та залишити приміщення протягом 15 хв після закінчення програми.

  1. Для бронювання дати та часу проведення свята необхідно попередньо зустрітися з організатором Свята, повідомити про всі свої побажання та внести аванс у розмірі 50%.