Адаптація в Центрі АНІМА означає, що дитина може одночасно освоюватися в новому середовищі, і в будь-який момент швидко отримати почуття безпеки в обіймах мами. Це дуже важливо, оскільки деякі діти з першого дня впевнено досліджують нові території, а інші сидять весь час на руках у мами, пильно за всім спостерігаючи.

Перший день для дитини в Центрі АНІМА – найбільш важливий, оскільки у неї складаються перші враження про оточення. Саме тому ми прагнемо, щоб у цей час дитина відчувала себе у повній безпеці поруч з мамою та намагаємося викликати інтерес у неї до пізнання нового. Наступні дні мама може лишатися неподалік від дитини, зменшуючи час перебування з нею і віддаляючись поступово за межі Центру. Для комфорту перебування мами ми завжди готові приготувати чашечку заспокійливого чаю чи навіть кави. У Холі Центру є цікава література для читання та безкоштовний Wi-Fi.

Під час адаптації дитини батьки можуть побачити як проходять заняття, а ми пильніше придивитися до особливостей малюка, його вподобань, способу комунікації з дорослими, найшвидшого заспокоювання та розваги.

Варіанти Адаптаційного пакету:

20 ГОДИН

Вартість: 1900 грн

Записатися

10 ГОДИН

Вартість: 1100 грн

Записатися

8 ГОДИН

Вартість: 960 грн

Записатися

4 ГОДИНА

Вартість: 480 грн

Записатися


Придбання Адаптаційного пакету дає можливість батькам приводити дитину у зручні для них години та дні за попередньою домовленістю з адміністратором Центру.

Як правило, достатньо всього два тижні для адаптації дитини в Центрі. Проте ми готові підлаштовуватися під особливості кожної дитини, і якщо вона або її мама ще не готові розлучитися, ми можемо продовжити час адаптації до чотирьох тижнів. Проте, маємо велике прохання до батьків стримувати свої переживання та емоції перед дитиною і співпрацювати з педагогами і адміністратором Центру. Адже ми зацікавлені, щоб максимально зменшити ризик можливого стресу та переживань дитини і сформувати у неї почуття самостійності і безпеки.

Слід розуміти, що проходження періоду адаптації не є 100%-ою гарантією того, що дитина готова спокійно відпускати батьків. Ще не раз виникатимуть ситуації, коли вона капризуватиме і відмовлятиметься вставати зранку. Проте досить довгий період адаптації підвищить впевненість дитини і почуття безпеки в новому місці, і самим батькам буде легше і спокійніше розлучатися з дитиною.